Главная » 2016 » Октябрь » 28 » "72-а річниця визволення України від нацистських окупантів"
16:10
"72-а річниця визволення України від нацистських окупантів"

     28 жовтня 2016 р. адміністрація школи в рамках заходів присвячених «72-й річниці визволення України від нацистських окупантів» вшанувала пам'ять тих, хто віддав своє життя за мир і спокій на землі… 
     Хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальних знаків на території Українського Дунайського Пароплавства героям, які на ще десятки років будуть увіковічувати пам’ять героїв Другої світової війни. 
      Олександр Васильович Вакульскій - Герой Радянського Союзу, учасник Великої Вітчизняної війни. За роки війни здійснив 111 успішних бойових вильотів і більше 50 з них - провідним великих груп штурмовиків. Вніс великий внесок у військово-патріотичне виховання підростаючого покоління Ізмаїла. Став засновником республіканського дитячого турніру з футболу свого імені. 
      Віктор Маркович Дудніченко - учасник Великої Вітчизняної Війни, Герой Радянського Союзу і кавалер вищої військової нагороди США - ордена «Золотий хрест». За роки війни старший лейтенант Віктор Дудніченко зробив близько 200 бойових вильотів, Провів 36 повітряних боїв і збив 22 ворожих літака. Тричі збивав по 2 літаки в один день.У 1970-1980-ті роки проводив велику патріотичну роботу серед молоді Ізмаїла, був членом міської організації товариства "Знання". 
      Сьогодні ми маємо низько вклонитися поколінню, яке носить статус учасник війни, дітям війни. Багато з них уже не дожили до нинішнього ювілейного дня. Пам’ять жива. В ім’я великою ціною здобутої Перемоги ми маємо любити свою країну, свій народ, який вистраждав право бути щасливим!

      

      

 

 

Категория: главная | Просмотров: 71 | Добавил: DISHA | Рейтинг: 5.0/1