Главная » 2016 » Ноябрь » 8 » "Моя Батьківщина - Україна!"
17:32
"Моя Батьківщина - Україна!"

       7 листопада на базі загальноосвітньої школи № 2 проводилась підсумкова конференція першого (міського) етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина - Україна". Захід проводився з метою формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення дітей та молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю. 

       18 творчих робіт учнів міста було представлено на суд компетентного журі. Для участі у конкурсі усі учасники експедиції проводили краєзнавчу, пошукову, науково-дослідницьку роботу, збирали емпіричні дані, фактичний матеріал, статистичну інформацію, працювали в бібліотеках та архівах. 

       За результати проведення конференції конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт у напрямку «Духовна спадщина мого народу» - І місце посіла учениця 6 –А кл. ЗОШ № 2 Параскева Шишман (керівник Семенюк Анастасія Володимирівна,заст.директора з вих. роботи).  Ми щиро вітаємо нашу ученицю з перемогою у конкурсі,бажаємо натхнення та удачі для участі у ІІ регіональному (обласному) турі!!!

              

 

Категория: главная | Просмотров: 65 | Добавил: DISHA | Рейтинг: 5.0/1